Ontmoeting, vriendschappen en gezelligheid. Speciaal voor de 20- en 30-jarigen in onze gemeente organiseren we op 7 september een Grill & Greet. Onder het genot van een hapje van de barbecue is er gelegenheid om elkaar beter te leren kennen.

We heten je van harte welkom op 7 september om 16:00 aan de Albert van ’t Hartweg 8!

Het programma duurt tot 21.00 uur, maar moet je eerder weg dan is dat geen probleem.

Het enige wat we van je vragen is om zoveel mogelijk mensen in deze leeftijdscategorie uit te nodigen om ook te komen. Want samen kom je verder!

Kidsfree

We zouden het leuk vinden om alleen de 20- en 30-jarigen bij elkaar te hebben. Daarom vragen we je om, als je kinderen hebt, deze lekker een paar uurtjes onder te brengen bij opa, oma, broer, zus, vriend of vriendin. Lukt het je niet om oppas te vinden? Laat het ons weten, dan gaan we op zoek naar een goede oplossing.

Ben je erbij op 7 september? Laat het ons weten door een mailtje te sturen naar grillengreet@hervormdnieuwerkerk.nl.

Wij zien ernaar uit!

Grill & Greet commissie