Op korte termijn opent de nieuwe christelijke boekwinkel Shofar haar deuren. De boekwinkel wordt beheerd door een stichting, die niet tot doel heeft winst te maken, maar die de goede boodschap wil uitdragen en een ontmoetingsplaats wil zijn.

Met hulp van vrijwilligers zal de winkel de meeste dagen van de week zijn geopend.
Het assortiment zal vooral bestaan uit bijbels, dagboeken, theologische boeken, romans, kinderboeken, maar ook uit kaarten, cadeau-artikelen en CD’s.

Dit initiatief is hard bezig om de boekencaravan op de markt en de winkel samen te laten gaan. Hierbij zijn ook de evangelisatie ouderlingen betrokken.

Op dit moment ligt de organisatie voornamelijk bij een paar van onze gemeenteleden, maar het is niet de bedoeling dat dit als onderdeel van onze kerk georganiseerd wordt. Uiteraard gaat de winkel waar mogelijk samenwerken (bv collectemunten weer via de winkel).

Op dit moment worden voorbereidingen getroffen, vrijwilligers geworven en communicatie op gang gebracht.
Mocht u reacties of vragen hebben, mail dan naar contact@boekwinkel-shofar.nl.